top fight logo export web
OKTAGON 23: Andrej Kalašnik vs. Tomáš Bolo, preview

Oktagon: Michal Kotalík vs. Martin Šolc, video

Připravili jsme si analýzu na zápas Michal Kotalík vs. Martin Šolc (Oktagon 7 – Štvanice, Praha) s velice hodnotným kurzem. Budeme volit o dvacet let mladšího Kotalíka, kterého čeká nejtěžší zápas kariéry.

V cestě mu bude stát legenda MMA scény Martin Šolc. Po přestupu do gymu Andrého Reinderse oživil Michal Kotalík svou kariéru. Tři poslední zápasy jasně vyhrál a jeho progres jde vidět hlavně na psychice. Portál topfight.cz považuje Kotalíka za favorita zápasu a pokud bude dodržovat taktiku, měl by vyhrát.

Šolcovo zbraň je postoj a schopnost KO úderu, ale Kotalík má obrovskou výhodu (díky svému věku) týkající se tělesných limitů. Určitě je na tom lépe s rychlostí, kondicí i regenerací. Michalovi navíc velmi prospěl přesun ze střední váhy do polotěžké. V rohu má navíc stratéga a nestora české MMA scény (André Reinders).

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.