Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
OKTAGON 23: Andrej Kalašnik vs. Tomáš Bolo, preview

Oktagon – Michal Kotalík – Martin Šolc

Připravili jsme si analýzu na zápas Michal Kotalík vs. Martin Šolc (Oktagon 7 – Štvanice, Praha) s velice hodnotným kurzem. Budeme volit o dvacet let mladšího Kotalíka, kterého čeká nejtěžší zápas kariéry.

V cestě mu bude stát legenda MMA scény Martin Šolc. Po přestupu do gymu Andrého Reinderse oživil Michal Kotalík svou kariéru. Tři poslední zápasy jasně vyhrál a jeho progres jde vidět hlavně na psychice. Portál topfight.cz považuje Kotalíka za favorita zápasu a pokud bude dodržovat taktiku, měl by vyhrát.

Šolcovo zbraň je postoj a schopnost KO úderu, ale Kotalík má obrovskou výhodu (díky svému věku) týkající se tělesných limitů. Určitě je na tom lépe s rychlostí, kondicí i regenerací. Michalovi navíc velmi prospěl přesun ze střední váhy do polotěžké. V rohu má navíc stratéga a nestora české MMA scény (André Reinders).

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin