Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Mikulášek Václav – Zuzák Branislav

Bohumínský gangster Václav Mikulášek je vždy zárukou atraktivní podívané. Tentokrát by mělo být o zábavu postaráno na sto procent, protože na druhé straně klece bude stát mladá slovenská naděje Branislav Zuzák.

Ten má zatím dokonalý rekord tří výher s nulou porážek. Dvě třetiny vítězství pak po rozhodnutí bodových rozhodčích a jednou vyhrál submisí. Zatím nejtěžší prověrkou byl určitě Mikuláškův týmový parťák Hošek, kterého Zuzák porazil na OKTAGONu 9 na body.

Václav Mikulášek má nyní negativní bilanci čtyři výhry a pět porážek, kdy 75 % vítězství získal knockoutem. Největší slávu mu přinesla vyhrocená Bitva o Ostravu, která proběhla na OKTAGONu 11 a ve které Mikulášek zdolal rivala Rašku submisí již v prvním kole. Dalším soupeřem, kterého mu Ondřej Novotný nadělil, byl na OKTAGONu 13 Milan Datělinka. Tento fotbalový chuligán se ukázal jako příliš velké sousto a Mikuláška ukončil za osmdesát vteřin TKO.

I přes horší bilanci je pro nás favoritem zkušenější z obou bojovníků, tedy Mikulášek. Zuzák se nechal zatáhnout do psychologických her, které Václav na své soupeře rozjíždí a zdá se, že na podobnou mentální válku ještě není připravený. Mikulášek by měl mít i silovou výhodu. Věříme, že zkušenosti a rváčský styl Mikuláška bude slavit úspěch a vsadíme si na něj v kurzu 2.05.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin