top fight logo export web
376f383cba27eed29c95e58477efcb3f31f39742

Oktagon – Muradov Makhmud – Uda Alberto

Premiéra v organizaci Oktagon čeká Macha Muradova. Jeden z nejlepších bojovníků na české scéně jde za svým snem v podobě UFC a tak by rád zaknihoval další výhru, která by mu mohla pootevřít dveře mezi elitu. Bojovník s uzbeckými kořeny vyhrál už devětkrát v řadě, jeho souboje jsou navíc mimořádně atraktivní a často končí před časovým limitem.

Tentokrát poměří síly s Brazilcem se zkušenostmi z UFC, což bude výzva. Alberto Emiliano UDA Pererira je skvělý na zemi, kam se pokusí boj dostat. Ve svých 34 letech má obrovské zkušenosti, bilanci (13:3) kazí snad jen poslední porážka na GFC s Fakhretdinovem. Muradov si způsob boje příliš nevybírá, ale rád je aktivní, někdy pro fanoušky zařadí i nějakou parádu. V poslední době se jeho poznávacím znamením stalo naskočené koleno, které rád používá.

Rovněž Muradov není žádný zelenáč, v 29 letech má už odbojováno 26 duelů s bilancí (20:6). Muradov potřebuje, aby se o jeho zápasech mluvilo v MMA kruzích, respektive byly viděny na sítích a tak opět půjde do zápasu s cílem zvítězit před limitem, což ale nebude nyní tak lehké. Brazilec je nesmírně odolný, v průběhu zápasu může mít v určitých pasážích i navrch. Duel skončí na body.

Zápas si můžete vsadit u Fortuny zde!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!