Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Pajtina Lukáš – Jartim Jaroslav

Slovenský Khabib Lukáš Pajtina se vrací po dlouhé pauze zapříčiněné zraněním a soupeřem mu bude zkušený reprezentant ASA Jarda Jartim. Pajtina, který o sobě dal nejvíce vědět v první řadě OKTAGONské výzvy, nyní pauzíroval déle než rok. Polední zápas na OKTAGONu 6 pro něj skončil již v prvním kole, kdy jej knockoutoval Maďar Kertesz. Poté následovala zdravotní pauza, která očividně Pajtinovi neuškodila a vypadá, že investoval hodně času a energie do silové přípravy.  Zástupce OFA má momentálně vyrovnanou bilanci 3 výhry a 3 porážky, 67 % vítězství získal submisí.

Jarda Jartim předvedl na úvod v OKTAGONu jeden z nejhorších zápasů dosavadní kariéry. V Ostravě absolutně nezachytil začátek zápasu a slovenská kometa Karol Ryšavý jej sérií úderů nejprve totálně paralyzoval a poté ho minutu před koncem úvodního kola uškrtil. Jartim, který jako jediný Čech nakoukl do prestižní ONE Championship, má rekord 10 výher a 9 porážek, kdy 50 % vítězných zápasů ukončil KO.

Pajtinova zápasová praxe budí před tímto střetnutím velké pochybnosti. Jartim zase minule vyhořel, takže hledat v tomto souboji jasného favorita je úkol pro známého věštce Vlastu Plamínka. Naše volba padla na zkušenějšího z obou borců, tedy Jartima. Hovoří pro něj lepší postoj, čtení soupeře a pohyb po oktagonu. Pajtina vypadá opravdu silně, ale pokud nezvládne Jardu hned na začátku dostat na zem a tam jej unavit, dá se předpokládat, že bude rychle ztrácet na dynamice. Kurz na Jartima je více něž příznivý.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?