top fight logo export web
215956df00bdb8ac96f256256cd0aab0b5166813

Oktagon – Pajtina Lukáš – Konrád Michal

Dalším československým soubojem na akci Oktagon 11 bude bitva mezi Michalem Konrádem a Lukášem Pajtinou. Slovenský účastník první řady reality show už má s českými zápasníky bohaté zkušenosti. Podlehl BJJ specialistovi Šustovi. S Tomášem Lejskem to má pak srovnané (1 výhra a 1 porážka). Naposledy se příliš nepředvedl, maďarský střelec Mate Kertesz ho přejel KO v prvním kole.

Michal Konrád má vyrovnanou bilanci 4 vítězství a stejný počet porážek. Loňský rok, který se po prohrách s Malachem a Arpasem nevyvíjel příliš dobře, dokázal zvrátit vítězstvím nad nebezpečným Františkem Fodorem. V tomto zápase ukázal skutečný potenciál a potvrdil, že je na dobré cestě.

Michal Konrád má vyrovnanou bilanci

Pajtina vinou zranění v poslední době spíše stagnuje. Konrád je na tuzemské poměry výborný wrestler a dá se předpokládat, že využije každou možnost, aby hodil Pajtinu na zem. Souboj mu tak hodně znepříjemní a my věříme v jeho výhru!

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.