Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Pajtina Lukáš – Konrád Michal

Dalším československým soubojem na akci Oktagon 11 bude bitva mezi Michalem Konrádem a Lukášem Pajtinou. Slovenský účastník první řady reality show už má s českými zápasníky bohaté zkušenosti. Podlehl BJJ specialistovi Šustovi. S Tomášem Lejskem to má pak srovnané (1 výhra a 1 porážka). Naposledy se příliš nepředvedl, maďarský střelec Mate Kertesz ho přejel KO v prvním kole.

Michal Konrád má vyrovnanou bilanci 4 vítězství a stejný počet porážek. Loňský rok, který se po prohrách s Malachem a Arpasem nevyvíjel příliš dobře, dokázal zvrátit vítězstvím nad nebezpečným Františkem Fodorem. V tomto zápase ukázal skutečný potenciál a potvrdil, že je na dobré cestě.

Michal Konrád má vyrovnanou bilanci

Pajtina vinou zranění v poslední době spíše stagnuje. Konrád je na tuzemské poměry výborný wrestler a dá se předpokládat, že využije každou možnost, aby hodil Pajtinu na zem. Souboj mu tak hodně znepříjemní a my věříme v jeho výhru!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin