top fight logo export web
09c308a4002ceaa928209311f301fa08348f05e3

Oktagon – Paradeiser Ronald – Aliston Cordeiro

Premiérový Oktagon Prime oživí mladá slovenská puška Rony Paradeiser. Po oslovení mnoha potencionálních soupeřů z Čech i Slovenska padla nakonec volba na Cordeira z Brazílie.

Tento 28letý bojovník momentálně žije a zápasí ve Španělsku. Vlastní fialový pás v BJJ a celkovou bilanci má 7 výher a 5 porážek. V současné době disponuje výbornou formou, díky které drží 4 zápasovou vítěznou sérii. Všechny tyto duely zvládl ukončit před limitem, 2x TKO a 2x škrcením. Paradeiser je na pouhých 21 let poměrně zkušeným bijcem s rekordem 8 výher a 5 porážek. Jeho atraktivní styl, při kterém příliš netaktizuje a vždy jde tvrdě za ukončením, mu vynesl 7 výher TKO. Z českých borců mu podlehl Jan Široký, Jaroslav Poborský a naposledy Aziz Dauliatov. V tomto zápase bude mít Rony slušnou výhodu ve výšce i v rozsahu paží. Pokud se mu bude dařit držet si soupeře na distanc a postupně ho ničit celou škálou jeho technik, měla by výhra zůstat na Slovensku.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.