top fight logo export web
62ef232afdacfe4ad5e5d81682da0032ae72723b

Oktagon – Pešta Viktor – Kyle Mike

Další velké jméno československé MMA scény čeká premiéra v organizaci OKTAGON. Viktor Pešta se po konci v UFC vrátil do zápasového kolotoče v ruské Fight Nights Global, kde si opět zvedl sebevědomí a dvakrát zvítězil. Díky tomu přišla velká šance, což byl zápas s hvězdným a opravdu zlým chlapcem – Alexanderem Emelianenkem. Bratr legendárního Fedora po vlažném prvním kole šlápl na plyn a nejenže Viktora drsně ukončil, ale na cestu mu přidal tříštivou zlomeninu nosu. Toto nepříjemné zranění si vyžádalo skoro roční pauzu a nejlepší těžká váha, kterou naše země disponuje, se vrátila do akce až letos v dubnu na nabité kartě Night of Warriors 15. Comeback se podařil a Viktor udolal houževnatého Chorvata Ivana Vitasovice ve třetím kole na škrcení. Upravil tak svou bilanci na 14 výher a 5 porážek, kdy 36 % vítězství získal KO a 36 % submisí.

Na OKTAGONu 13 Peštu prověří zkušený Američan Mike Kyle. Tento 39letý borec má zkušenosti z UFC a jeho rekord dělá 23 výher a 17 porážek, rovných 74 % vítězství získal KO! Mike Mak Kyle má z posledních 7 zápasů hned 5 proher, ale s kvalitními soupeři v organizacích ACB a PFL. Forma reprezentanta prestižního gymu American Kickboxing Academy je velkou neznámou, protože poslední zápas absolvoval loni v říjnu. Muhammeda DeReese ukončil Kyla již v polovině prvního kola TKO.

Favoritem tohoto mezinárodního souboje je určitě Viktor Pešta. Věk, zápasová praxe i domácí prostředí jsou faktory, které hrají pro svěřence Dana Bartáka. Jak se ale může vše rychle změnit, to nám předvedl na OKTAGONu 12 Virgil Zwicker, který šel do souboje s Attilou Véghem jako totální outsider a odjížděl z Bratislavy jako vítěz. Pokud se tady Viktor vyvaruje taktických chyb a nepustí se s Mikem do přestřelky (jako to učinil Attila), měl by dokráčet k důležité výhře. Kurz na Peštovo vítězství je slušných 1.51.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!