Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Petrášek Miloš – Christensen Joachim

Neskutečně nabitý turnaj OKTAGON 15 má na programu zajímavou bitvu v polotěžké váze, ve které se představí miláček publika Miloš Petrášek a proti němu zkušený Joachim Christensen. Tento borec má bilanci čtrnácti výher a osm porážek, kdy 36 % vítězství získal knockoutem.

V roce 2016 dostal smlouvu v UFC na čtyři zápasy. Prvním byla bitva s Brazilcem Henriquem da Silvou. Ten Joachima upáčil ve druhém kole na armbar. Druhý test se jmenoval Bojan Mihajlovič a Christensen si připsal důležitou výhru TKO ve třetím kole. Ve třetím zápase dostal Joachim výborného graplera Antigulova a byla z toho další porážka na submisi, tentokrát v prvním kole. Poslední šance na záchranu v nejlepší lize světa byl souboj s Dominickem Reyesem. Ten ale dokazuje, že patří mezi naprostou extratřídu a Christensena vyřídil za necelou půlminutu. Tím Dánova zámořská anabáze skončila a následoval návrat nejprve do Ruska a naposledy do Německa. Na obou akcích dostal Christensen bití, i když prohra s německým šampionem Puetzem není jistě žádnou ostudou.

Miloš Petrášek působil v českých poměrech dlouho naprosto neohroženým dojmem, ale dvojzápas s Jeremy Kimballem ukázal, že je stále na čem pracovat. I když bylo ve druhém vzájemném zápase vidět velké zlepšení, nedostal se Kimball do žádné nepříjemné situace a v klidu si došel pro výhru na body. Upravil tak Melounův rekord na jedenáct výher a pět porážek, kdy 64 % vítězství získal submisí. Nyní přichází zápas pravdy, protože třetí porážka v řadě by byla pro Petráškovu kariéru velký problém.

Christensen bude i v tomto zápase čerpat z obrovských zkušeností, které nasbíral za více než dvanáct let v profesionálním oktagonu. Petrášek nabídne dravost a perfektní fyzickou připravenost, která byla vždy jeho doménou. Druhý zápas s Kimballem také ukázal, že se Meloun může spolehnout na svou tvrdou bradu. Věříme, že si dokáže poradit s univerzálností dánského veterána a vrátí se zpět na vítěznou vlnu. Kurz na výhru Petráška je 1.52.

Vsaďte si na Oktagon 15 a sledujte celý turnaj živě. Pokud se registrujete k Tipsportu zde, obdržíte ihned 150,- Kč na hru a stream zdarma.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin