Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Pukač Robert – Kužela Tomáš

Návrat velkého jména na českou scénu. Tomáš Kužela startuje na galavečeru Oktagon 11. Soupeřem mu bude jeden z největších talentů slovenského MMA Robo Pukač, kterého ve slibné kariéře přibrzdilo zranění, ale loni v O2 aréně na Oktagonu 10 dokázal, že je zpět. Nahecovaného Jana Janku doslova utrápil na body.

Kužela má za sebou také zdravotní problémy. Po dvou porážkách v roce 2016 se léčil až do loňského roku, kdy na domácím Fight Night West porazil TKO Stefana Miogradoviče.

Pukač Robert vs. Kužela Tomáš

Pro sázkové kanceláře je Thor Kužela velký outsider, ale u nás to tak jednoznačně nevidíme. Robo Pukač nemá úplně knockoutový úder a Tomáš je hodně tvrdý borec. Dá se očekávat dlouhý zápas, ve kterém se může stát cokoliv a je jasné, že pro Pukače by byla porážka velký kariérní krok zpět. Kužela nemá co ztratit, půjde si zápas užít a odejde z klece jako vítěz. Kurz na překvapivou Thorovu výhru je 4.01.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin