top fight logo export web
d1852e37574e609263c81a23e35aa858a7889c0d

Oktagon – Pukač Robert – Kužela Tomáš

Návrat velkého jména na českou scénu. Tomáš Kužela startuje na galavečeru Oktagon 11. Soupeřem mu bude jeden z největších talentů slovenského MMA Robo Pukač, kterého ve slibné kariéře přibrzdilo zranění, ale loni v O2 aréně na Oktagonu 10 dokázal, že je zpět. Nahecovaného Jana Janku doslova utrápil na body.

Kužela má za sebou také zdravotní problémy. Po dvou porážkách v roce 2016 se léčil až do loňského roku, kdy na domácím Fight Night West porazil TKO Stefana Miogradoviče.

Pukač Robert vs. Kužela Tomáš

Pro sázkové kanceláře je Thor Kužela velký outsider, ale u nás to tak jednoznačně nevidíme. Robo Pukač nemá úplně knockoutový úder a Tomáš je hodně tvrdý borec. Dá se očekávat dlouhý zápas, ve kterém se může stát cokoliv a je jasné, že pro Pukače by byla porážka velký kariérní krok zpět. Kužela nemá co ztratit, půjde si zápas užít a odejde z klece jako vítěz. Kurz na překvapivou Thorovu výhru je 4.01.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!