Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Raška Andrés – Mikulášek Václav

Zuřivou válku v Ostravě na akci Oktagon 11 svede duo Raška Andrés – Mikulášek Václav. Oba zápasníci spolu mají nevyřízené účty, proto bude mít tento fight zvláštní náboj. 

Raška Andrés Ondřej Novotný při rozhovoru

Promotér Ondřej Novotný tento zápas představil jako „Bitvu o Ostravu”. Že to nebude žádná exhibice, to dokazuje bilance obou borců. Raška má na kontě 13 profesionálních zápasů, z toho sedm výher. Mikulášek si oproti tomu stoupnul do klece sedmkrát, jako vítěz odešel ale jen třikrát.

Raška Andrés vs. Mikulášek Václav na akci Oktagon MMA

Podobně jako ve fotbale se říká, že při derby se na favority nehledí, totéž bychom si mohli dovolit tvrdit i zde. Oba válečníci neplánuji dát svou kůži nadarmo. Představí se před vlastním publikem, které je požene kupředu. Jakákoliv chyba se trestá, emoce přitom budou vysoké.

„Všichni moc kecají, ale málokdo koná. Je na čase si to vyřídit,” vyslal svůj vzkaz Mikulášek směrem k Raškovi, čímž zaujal jeho pozornost. „Ok! Ty házíš rukavici, já ji přijímám. Vzájemně to vře mezi námi už delší dobu, ale nebudeme prát špinavé prádlo na veřejnosti. 16. března to přijdu ukončit,” odpovídal Andrés na jeho výzvu.

Pro Rašku hraje to, že v Oktagonu působí už nějakou dobu. Pro Mikuláška se pak jedná debut. Ten se ale vůbec nebojí a rovnou jasně ukázal, kterého soupeře si přeje. Zkušenosti i vyzápasení však mluví jasně pro Rašku, takže pokud si hodláte vsadit, šli bychom do té větší papírové jistoty.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin