top fight logo export web
9c082e8740a64d329fdd36e2b850fba059a063db

Oktagon – Ryšavý Karol – Jartim Jaroslav

Dalším skvělým fightem, který nám galavečer Oktagon 11 v Ostravě nadělí, je souboj Ryšavý Karol vs. Jartim Jaroslav. Sázkové kanceláře zde vypsaly vyrovnané kurzy a právě toho musíme využít.

Ryšavý Karol vs. Jartim Jaroslav na akci Oktagon 11

Šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý je vhozen mezi lvy! Slavil povedený úspěch v reality show a nyní ho čeká velice těžká zkouška a tvrdý oříšek jménem Jaroslav Jartim. My si zde vsadíme právě na Jartima v krásném kurzu 1.70 a v následujících řádcích si řekneme proč.

Karol Ryšavý ukázal v reality show Oktagon Výzva, že talent pro MMA skutečná má. Potvrdil to i v nedávném souboji, kde porazil Jakuba Dohnala. Jeho aktuální bilance je 4-1, ale teprve až teď dostane tu největší prověrku. Jaroslav Jartim je velice zkušený fighter, který už dávno bojoval ve světové organizaci ONE FC. V Česku ukazuje, že patří mezi nejlepší bojovníky. Připsal si dvě výhry, následně ho porazil až Matěj Kuzník, což je asi aktuální jednička v dané kategorii. Ryšavý má ještě jisté mezery a na Jartima to nyní stačit nebude. Ten se navíc připravuje v ASA team, tudíž bude takticky dokonale připraven.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.