Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Ryšavý Karol – Jartim Jaroslav

Dalším skvělým fightem, který nám galavečer Oktagon 11 v Ostravě nadělí, je souboj Ryšavý Karol vs. Jartim Jaroslav. Sázkové kanceláře zde vypsaly vyrovnané kurzy a právě toho musíme využít.

Ryšavý Karol vs. Jartim Jaroslav na akci Oktagon 11

Šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý je vhozen mezi lvy! Slavil povedený úspěch v reality show a nyní ho čeká velice těžká zkouška a tvrdý oříšek jménem Jaroslav Jartim. My si zde vsadíme právě na Jartima v krásném kurzu 1.70 a v následujících řádcích si řekneme proč.

Karol Ryšavý ukázal v reality show Oktagon Výzva, že talent pro MMA skutečná má. Potvrdil to i v nedávném souboji, kde porazil Jakuba Dohnala. Jeho aktuální bilance je 4-1, ale teprve až teď dostane tu největší prověrku. Jaroslav Jartim je velice zkušený fighter, který už dávno bojoval ve světové organizaci ONE FC. V Česku ukazuje, že patří mezi nejlepší bojovníky. Připsal si dvě výhry, následně ho porazil až Matěj Kuzník, což je asi aktuální jednička v dané kategorii. Ryšavý má ještě jisté mezery a na Jartima to nyní stačit nebude. Ten se navíc připravuje v ASA team, tudíž bude takticky dokonale připraven.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin