top fight logo export web
7d54fad76fff61f70dcd97d35025903511bbf4e5

Oktagon – Škondrič Ilja – Cuk Ivo

Otec slovenského MMA Ilja Škondrič se představí v oktagonu. Slavný zápasník a trenér v Oktagon Fighting Akademii podlehl pokušení a na Slovensku se rozhodl bojovat na akci Oktagon 14. Přiznal, že nečekal v tak brzké době plné haly a skvělé promo sportu MMA. Uvedl také, že se bude jednat o jeho poslední zápas a rozloučí se s kariérou.

Ilja Škondrič naposledy zápasil v roce 2017 a jeho celková bilance je 13:12. Pro tento duel nedostal žádného mladíka, ale utká se s veteránem z Chorvatska, kterým je Ivo Cuk. Ten má bilanci 12:11 a už dlouho uvažuje o konci kariéry, jelikož poslední tři zápasy jasně prohrál. Oba zápasníci si však tento event zaslouží. Škondrič preferuje postoj a Cuk bude chtít na zem. Tím lepším je pak jistě domácí borec, který zvítězí. Tipujeme také, že zápas bude předčasně ukončen, jelikož se ani jeden v ringu dlouho nikdy nezdržuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!