top fight logo export web
0d6266902d10ff34136bd2f3653f33d31b8661b6

Oktagon – Tomáš Le Sy – Samuel Daňko

Samuel Daňko je v Košicích doma, a tak je jasné, že halu bude mít na své straně. Mladý bijec se postaví do oktagonu ke čtvrtému zápasu mezi profíky a doposud nepoznal chuť porážky. Jako amatér má pak bilanci (1-1), když nestačil na Lišku.

Vsadit u Fortuny a vybrat peníze zdarma!

Daňko je talentovaný borec, který rád chodí na zem, o takedowny se bude pokoušet i proti Le Symu. Daňko je silový typ zápasníka, který to občas přehání v postoji s bohorovností, jeho obrana není zrovna pečlivá a bez okének, protivníky nezřídka hecuje, ať si praští. Rád se nechá rovněž zatáhnou do „štípané“ v postoji, a to i proti výrazně vyšším borcům, kteří mají větší dosah. Proti Le Symu každopádně půjde o jeho nejtěžší duel, takhle komplexního soupeře proti sobě ještě neměl. Le Sy je starší a vyzrálejší bojovník, který má za sebou duely s podstatně zajímavějšími soupeři (Ryšavý, Bartl), také on se ale nevyhýbá přestřelkám. V postoji by měl být lepší, svého soupeře může držet na distanc především kopy. La Sy je rád ale v duelech hodně aktivní a půjde si pro vítězství, díky lepší technice a komplexnosti by měl zvítězit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!