Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Torok Gabriel – Hošek David

Zápas, kde budou lítat strašlivé bomby! Gabriel Török i David Hošek vyznávají atraktivní způsob boje bez přehnaného taktizování. Hošek je reprezentant ČR v boxu, který má na svém kontě nespočet úspěchů, ale také několik prohřešků proti antidopingovým pravidlům. V MMA má na svém kontě 3 zápasy.

Premiéra dopadla na výbornou a David zvítězil TKO v prvním kole. V dalších dvou zápasech se projevila nezkušenost a zatím ne úplně dokonalá adaptace na boj v kleci. Jeden slibně rozjetý duel skončil remízou a ten druhý smolnou prohrou na body. David si po tomto zápase vybral delší pauzu a lze očekávat velký posun ve všech aspektech jeho MMA dovedností.

Gabriel Török se po nadějné amatérské kariéře příliš neprosazuje. Momentálně má bilanci jedné výhry, dále jedinou remízu a pět porážek. Tyto prohry byly navíc TKO, tudíž pevnost brady a schopnost odolávat úderům je u tohoto borce ve hvězdách. Török na domácí půdě určitě neprodá kůži lacino, ale v tomto fightu věříme v triumf českého kladiva Hoška. David má obrovský KO potencionál v boxu ve „velkých“ rukavicích a v 4 oz rukavičkách používaných v MMA se z jeho rukou stávají smrtící zbraně. Kurz na Hoškovu výhru je 1.51 a v úvahu určitě připadá i sázka na předčasné ukončení.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin