top fight logo export web
d63721115d75113360f3e85ce9d6bdb11b76e49e

Oktagon – Tripšanský Denis – Kvapil Tomáš

Československý souboj mladých pušek má ambice být velkou ozdobou premiérového Oktagonu Prime, který uvidí nová sportovní hala v Košicích. Tomáš Kvapil (pod vedením Patrika Kincla a Jaroslava Pokorného v All Sports Academy) dorůstá ve vynikajícího borce, který může v budoucnu čeřit vody i v některé z prestižních evropských organizací. Momentálně má bilanci 5 výher a 1 porážku. Jediný, kdo na něj zvládl vyzrát, byl na XFN 8 Mochamed Machaev. Kvápa se pak zase na vítěznou vlnu vrátil a odnesl to Igor Gryckiv. Po dominantním výkonu, kdy šel od prvních vteřin po ukončení, uškrtil soupeře v polovině druhého kola.

Naši východní sousedé vkládají podobné naděje do Denise Tripšanského. Tento 24letý borec má na kontě 3 výhry a 1 porážku. V posledním zápase si snadno poradil s Ladislavem Kokym, kterého ukončil TKO v prvním kole. Díky tomuto vítězství si mohl připnout pás šampiona Pit Cage Fighting ve váze do 61 kilogramů.

V samotném duelu více věříme českému zástupci. Tripšanský je bezesporu talent, ale Kvapil se již utkal i s kvalitnějšími soupeři. Pokud zvládne odolat počátečnímu tlaku, který na něj domácí borec určitě vyvine, měl by postupně přebírat otěže zápasu. Kvapil je navíc výborný na zemi a pokud dostane Denise pod sebe, mohl by z této výhody vytěžit vítěznou pozici.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.