top fight logo export web
d63721115d75113360f3e85ce9d6bdb11b76e49e

Oktagon – Tripšanský Denis – Kvapil Tomáš

Československý souboj mladých pušek má ambice být velkou ozdobou premiérového Oktagonu Prime, který uvidí nová sportovní hala v Košicích. Tomáš Kvapil (pod vedením Patrika Kincla a Jaroslava Pokorného v All Sports Academy) dorůstá ve vynikajícího borce, který může v budoucnu čeřit vody i v některé z prestižních evropských organizací. Momentálně má bilanci 5 výher a 1 porážku. Jediný, kdo na něj zvládl vyzrát, byl na XFN 8 Mochamed Machaev. Kvápa se pak zase na vítěznou vlnu vrátil a odnesl to Igor Gryckiv. Po dominantním výkonu, kdy šel od prvních vteřin po ukončení, uškrtil soupeře v polovině druhého kola.

Naši východní sousedé vkládají podobné naděje do Denise Tripšanského. Tento 24letý borec má na kontě 3 výhry a 1 porážku. V posledním zápase si snadno poradil s Ladislavem Kokym, kterého ukončil TKO v prvním kole. Díky tomuto vítězství si mohl připnout pás šampiona Pit Cage Fighting ve váze do 61 kilogramů.

V samotném duelu více věříme českému zástupci. Tripšanský je bezesporu talent, ale Kvapil se již utkal i s kvalitnějšími soupeři. Pokud zvládne odolat počátečnímu tlaku, který na něj domácí borec určitě vyvine, měl by postupně přebírat otěže zápasu. Kvapil je navíc výborný na zemi a pokud dostane Denise pod sebe, mohl by z této výhody vytěžit vítěznou pozici.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!