top fight logo export web
f2699d4f3777dcae87b356a197b8dd7e6a1d02e3

Oktagon – Úškrt Radovan – Kertesz Mate

Nesmírně zajímavý duel nabídne souboj mezi slovenským bojovníkem Radovanem Úškrtem a maďarskou nadějí Mate Kerteszem. Oba borci mají hodně zajímavou bilanci a lze očekávat vyrovnaný duel.

Úškrt Radovan vs. Kertesz Mate na akci Oktagon MMA

Slovenský zápasník ze sedmi utkání dvakrát prohrál a pětkrát zvítězil, všech pět vítězství dosáhl KO/TKO. Úškrt je hlavně ranař, který mívá trochu potíže na zemi. Porážka s Vettorim byla trochu daní za nezkušenost, když se jednalo o vůbec první duel Úškrta v MMA, druhá prohra s Krištofičem byla dána kvalitou soupeře.

Maďarský fighter má za sebou sedm zápasů s bilancí (6-1). Kertesz prohrál až svůj poslední duel vloni na Oktagonu 9, kdy nestačil na úřadujícího šampióna welteru Davida Kozmu. Kertesz je velice inteligentní bojovník, který umí dodržovat taktiku, Kozmu trápil výtečnou obranou, kterou má zmáknutou jako málo kdo. Také na Úškrta bude dobře připraven a nebude se zbytečně odkrývat. Úškrt do toho jako vždy vletí, ale Kertesz si umí počkat na správný okamžik, případně využít jakoukoliv chybu soupeře. Kertesz má k výhře o malinko blíž.

Kertesz Mate září v organizaci Oktagon

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!