Oktagon – Úškrt Radovan – Kertesz Mate

Nesmírně zajímavý duel nabídne souboj mezi slovenským bojovníkem Radovanem Úškrtem a maďarskou nadějí Mate Kerteszem. Oba borci mají hodně zajímavou bilanci a lze očekávat vyrovnaný duel.

Úškrt Radovan vs. Kertesz Mate na akci Oktagon MMA

Slovenský zápasník ze sedmi utkání dvakrát prohrál a pětkrát zvítězil, všech pět vítězství dosáhl KO/TKO. Úškrt je hlavně ranař, který mívá trochu potíže na zemi. Porážka s Vettorim byla trochu daní za nezkušenost, když se jednalo o vůbec první duel Úškrta v MMA, druhá prohra s Krištofičem byla dána kvalitou soupeře.

Maďarský fighter má za sebou sedm zápasů s bilancí (6-1). Kertesz prohrál až svůj poslední duel vloni na Oktagonu 9, kdy nestačil na úřadujícího šampióna welteru Davida Kozmu. Kertesz je velice inteligentní bojovník, který umí dodržovat taktiku, Kozmu trápil výtečnou obranou, kterou má zmáknutou jako málo kdo. Také na Úškrta bude dobře připraven a nebude se zbytečně odkrývat. Úškrt do toho jako vždy vletí, ale Kertesz si umí počkat na správný okamžik, případně využít jakoukoliv chybu soupeře. Kertesz má k výhře o malinko blíž.

Kertesz Mate září v organizaci Oktagon

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin