top fight logo export web
76279f2617483eb43b5006c39c7c3ebb37a060a1

Oktagon – Végh Attila – Kimball Jeremy

Na dalším galavečeru Oktagon MMA uvidíme velmi zajímavý duel Végh Attila vs. Kimball Jeremy. Američan dokázal dvakrát porazit Miloše Petráška a řekl si tak o titulovou bitvu. Samotná organizace mu přidělila slovenskou MMA hvězdu, tou je Attila Végh. Už teď je jasné, že se 8. června dočkáme zajímavé řežby, kde určitě není tak jasný favorit, jak nám předpovídají sázkové kanceláře.

Végh Attila vs. Kimball Jeremy v odvetě

Jeremy Kimball o sobě dal vědět na Oktagonu 10, kde už v prvním kole vyprovodil Miloše Petráška. Ten se dlouhou dobu nemohl smířit s výsledkem a vyžádal si odvetu. Bylo mu přáno už na Oktagonu 11 v Ostravě. Tam byl ale v kleci opět horším borcem a po dvou fightech přiznal, že je Jeremy lepším zápasníkem. Právě ten si vynutil titulový boj a je vidět, že ho Česko a samotný Oktagon MMA náramně baví. Podepsal smlouvu na několik zápasů a v následujícím duelu poměří síly s Attilou Véghem.

Kimball Jeremy září v organizaci Oktagon MMA

Pokud máme porovnat oba borce a vybrat sázku, volíme vítězství Kimballa. Ten ukázal, že jeho zkušenosti z UFC mají cenu zlata. Végh je sice bývalý šampion Bellatoru, jenže věk nikdo nezastaví a v roce 2018 jsme ho viděli v ringu pouze jednou, kde nic moc neukázal. Jeho soupeřem byl 38letý Maiquel Falcao a výsledek ani ne tak moc atraktivního zápasu hovořil ve prospěch Slováka až na body. Kimball to v sobě prostě má, naopak Végh vypadá, že už není tolik při chuti. V kurzu 2.73 je povinnost sázet na borce z Colorada.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!