top fight logo export web
41cde99482a365ef9238c9ca6872ca2c4bbc93f4

Oktagon – Végh Attila – Zwicker Virgil

Slovenská ikona MMA Attila Végh se nám v Bratislavě na OKTAGONu 12 představí v hlavním zápase večera s hodně nepříjemným soupeřem. Všichni očekávají, že Virgila Zwickera snadno přejede, ale realita může být trošku jiná. Tento zkušený Američan má celkovou bilanci má 16 výher a 9 porážek.

Rovných 75 % výher získal knockoutem, takže je jasné, odkud hrozí největší nebezpečí. Virgil zápasil v Bellatoru a například ve Strikeforce čelil opravdu top bojovníkům. V posledních 3 zápasech sice vždy prohrál, ale dostat KO od Alexandra Emelianenka, nebo se nechat utáhnout od Romanova s Erokhinem, není žádná ostuda.

Attila je na tom přesně opačně. Drží sérii 3 výher, ale upřímně, kvalita jeho oponentů byla o level níž. Rekord „Pumukli“ Végha je 32 výher a 8 porážek. Attila dokázal 41 % soupeřů ukončit KO a dalších 28 % submisí. Největší úspěch je bezesporu pás šampiona Bellatoru a skalpy například Newtona nebo Wiuffa.

V tomto zápase bude důležité, aby Attila ustál v klidu začátek, kdy se do toho Zwicker pokusí vletět. Végh je každopádně techničtější a komplexnější bojovník, který má i větší fighterské IQ. Virgil je klasický rváč, který dokáže vytvářet velký tlak. Není ovšem pravděpodobné, že by v 36 letech dorazil v kondici a aby tento způsob boje vydržel plný počet kol. Náš tip je, že se vystřílí během prvního kola a následně ho Attila rozebere. Kurz na výhru Végha je jen kolem 1.15. Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma zde!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!