top fight logo export web
3e017308967ea05f4be9ffbcb88f86f5484f750f

Oktagon – Vémola Karlos – Brandys Pawel

Karlos Vémola se v sobotu poprvé představí pod organizací Oktagon a nebude v Ostravě na hlavní kartě, což se stalo poprvé a naposled. Promotér Ondřej Novotný už nechtěl měnit složení dříve dohodnutých televizních duelů z úcty k bojovníkům, kteří jsou u něj služebně déle, a tak je to správně. Terminátor a jeho fanoušci ale nepřijdou zkrátka, duel bude možné sledovat přes placený proklik, a tak český bijec bude chtít nabídnou svým fanouškům co nejlepší show.

Vémola Karlos vs. Brandys Pawel na akci Oktagon MMA

Vémolu čeká soupeř z Polska, který je zde trochu podceňován, ale jdou na něj solidní reference. Za poslední dva roky třikrát zvítězil a jednou prohrál, zejména silově je na tom skvěle. Proti Vémolovi nemá Brandys co ztratit, může si udělat pouze jméno. V evropském žebříčku se jedná ale o podprůměrného borce, se kterým by si český bijec se zkušenostmi z UFC neměl přidělávat zbytečně práci.

Vémola s postupem času rozvinul své taktické schopnosti (ač se příliš nezdá) a je schopný soupeře dobře načíst a zvolit optimální strategii. Rodák z Olomouce vyhrál z posledních patnácti zápasů čtrnáct, aktuálně drží sérii osmi výher v řadě. Nejčastěji dosáhl Vémola výhry submisí (12) v osmi případech si zajistil vítězství KO/TKO, pouze čtyřikrát rozhodli o jeho vítězství bodoví rozhodčí. Ostrava uvidí další „vémolici“, kurz, který má hodnotu je výhra Karlose při kapitulaci Brandyse.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!