top fight logo export web
2c6fb3258c7736225c15e607e8721e8ca67da1ba

Oktagon – Wittner Jozef – Horváth Adam

Hlavní zápas večera a dost možná pět kol trvající válku, to přinese na Oktagonu Prime střet talentovaného Josefa Wittnera a nebezpečného Adama Horváta. Wittner je vycházející hvězdička slovenského MMA s vynikající bilancí 11 výher a pouze 1 porážkou. Tu si připsal loni při premiéře v ruské organizaci Fight Nights Global.

Adam Horvát se českým fanouškům dostatečně představil v zápase s Davidem Kozmou, Vasilem Ducárem a Andrésem Raškou. Prvnímu jmenovanému po statečném výkonu podlehl, ale Ducára i Rašku uškrtil v prvním kole svým oblíbeným trianglem. Celkově má tento borec rekord 8 výher a 3 porážky.

Tento duel je pro Wittnera i Horváta premiérou v Oktagon MMA. Pro oba bude hodně důležité se dobře uvést a naplnit tak ambice, se kterými do nové organizace přicházejí. Další věc, která oba spojuje, je přechod ze střední váhy do veltru. Obzvláště Horvát tam bude působit s 2 metry jako přírodní úkaz.

Pro sázkové kanceláře je velkým favoritem domácí Wittner, ale nám se to tak jednoznačně nejeví a zkusíme vsadit na držitele fialového pásu v BJJ = Horváta (kurz 2.73). Bude mít značnou výškovou převahu a v poslední době zapracoval i na boji v postoji. Na Wittnera tlačí očekávání veřejnosti, což možná nemusí být v premiérovém duelu výhodou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!