Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Wittner Jozef – Horváth Adam

Hlavní zápas večera a dost možná pět kol trvající válku, to přinese na Oktagonu Prime střet talentovaného Josefa Wittnera a nebezpečného Adama Horváta. Wittner je vycházející hvězdička slovenského MMA s vynikající bilancí 11 výher a pouze 1 porážkou. Tu si připsal loni při premiéře v ruské organizaci Fight Nights Global.

Adam Horvát se českým fanouškům dostatečně představil v zápase s Davidem Kozmou, Vasilem Ducárem a Andrésem Raškou. Prvnímu jmenovanému po statečném výkonu podlehl, ale Ducára i Rašku uškrtil v prvním kole svým oblíbeným trianglem. Celkově má tento borec rekord 8 výher a 3 porážky.

Tento duel je pro Wittnera i Horváta premiérou v Oktagon MMA. Pro oba bude hodně důležité se dobře uvést a naplnit tak ambice, se kterými do nové organizace přicházejí. Další věc, která oba spojuje, je přechod ze střední váhy do veltru. Obzvláště Horvát tam bude působit s 2 metry jako přírodní úkaz.

Pro sázkové kanceláře je velkým favoritem domácí Wittner, ale nám se to tak jednoznačně nejeví a zkusíme vsadit na držitele fialového pásu v BJJ = Horváta (kurz 2.73). Bude mít značnou výškovou převahu a v poslední době zapracoval i na boji v postoji. Na Wittnera tlačí očekávání veřejnosti, což možná nemusí být v premiérovém duelu výhodou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin