top fight logo export web
d5c35d9e45a79be12915d1be8bcbfb6cf365d967

Oktagon – Wittner Jozef – Kertesz Mate

Maďarský talent Mate Kertesz si zvládl udělat v OKTAGONu slušné renomé. Nyní ho čeká další těžká zkouška v podobě Jozefa Wittnera. Ten má momentálně působivou bilanci dvanácti výher a pouze jednu porážku, 67 % vítězství pak získal submisí.

V OKTAGONu zatím zvládl dva zápasy, kdy nejprve na body udolal Kamila Cibinského a v posledním zápase ukončil TKO nebezpečného BJJ specialistu Adama Horvátha. Wittner věří, že pokud uspěje i v tomto zápase, mohla by přijít šance zabojovat o post vyzyvatele. Mate Kertesz má nyní rekord sedm výher a dvě porážky, kdy 57 % vítězství získal KO. V OKTAGONu zvládl již čtyři zápasy. Nad Pajtinou a Uškrtem dokázal vyhrát, ale s Kozmou a naposledy s Bryczekem už neuspěl. V obou případech podlehl na body a nestačil hlavně po silové stránce.

I když je pro sázkové kanceláře favorit Kerstesz, naše peníze poputují na eso z východního Slovenska, Wittnera. Ten se prezentuje nepříjemným stylem, kdy dobře kombinuje postoj s wrestlingem a neustále soupeře zaměstnává a udržuje ve střehu. Podobná strategie v podání Kozmiče na Kertesze platila a věříme, že tomu bude stejně i tentokrát. Kurz na Jozefa Wittnera 2.20.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.