Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Wittner Jozef – Kertesz Mate

Maďarský talent Mate Kertesz si zvládl udělat v OKTAGONu slušné renomé. Nyní ho čeká další těžká zkouška v podobě Jozefa Wittnera. Ten má momentálně působivou bilanci dvanácti výher a pouze jednu porážku, 67 % vítězství pak získal submisí.

V OKTAGONu zatím zvládl dva zápasy, kdy nejprve na body udolal Kamila Cibinského a v posledním zápase ukončil TKO nebezpečného BJJ specialistu Adama Horvátha. Wittner věří, že pokud uspěje i v tomto zápase, mohla by přijít šance zabojovat o post vyzyvatele. Mate Kertesz má nyní rekord sedm výher a dvě porážky, kdy 57 % vítězství získal KO. V OKTAGONu zvládl již čtyři zápasy. Nad Pajtinou a Uškrtem dokázal vyhrát, ale s Kozmou a naposledy s Bryczekem už neuspěl. V obou případech podlehl na body a nestačil hlavně po silové stránce.

I když je pro sázkové kanceláře favorit Kerstesz, naše peníze poputují na eso z východního Slovenska, Wittnera. Ten se prezentuje nepříjemným stylem, kdy dobře kombinuje postoj s wrestlingem a neustále soupeře zaměstnává a udržuje ve střehu. Podobná strategie v podání Kozmiče na Kertesze platila a věříme, že tomu bude stejně i tentokrát. Kurz na Jozefa Wittnera 2.20.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin