top fight logo export web
vegh kincl fnc

Patrik Kincl se toho nebojí a vzal zápas s Attilou Véghem! Na přípravu má dva dny

Hlavní zápas turnaje Fight Night Challenge byl v ohrožení, protože Emanuela Newtona vyřadil pozitivní test na corona virus. Sedmatřicetiletý Američan má s Attilou v MMA vyrovnanou bilanci, a právě boxerské klání mělo rivalitu rozhodnout. Bohužel…

Pro domácí fanoušky se však povedlo najít hodně atraktivní náhradu. K všeobecnému překvapení se jí stal Patrik Kincl, kterému se posunul zápas s Pirátem, a má tak poměrně volné ruce a čas na zajímavou výzvu.

Pro Patrika to navíc nebude první zkušenost mezi šestnácti provazy a má tak proti Attilovi drobnou výhodu. Co bude hrát ve prospěch slovenského borce, to je rozhodně výška a váhová kategorie, která mu je bližší než hvězdě ASA. V potaz je také potřeba vzít pouhé dva dny na přípravu, navíc teď v období vánočních svátků, které zdravému životnímu stylu příliš nenahrávají.

Celou akci bude navíc moderovat Karlos Vémola, který se s Patrikem příliš nemusí, a to, jak uvede do klece hradeckého borce, je již terčem obrovských spekulací. Pro velkou masu domácích fanoušků dostal turnaj zajímavý náboj, což se určitě projeví na prodeji PPV. Těšit se navíc můžeme i na zápas Pirát vs. Cverna a Rytmus vs. Borároš.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.