top fight logo export web
2bae9b49b5355d1650be02ea3ea7c515a1a72082

Prague Fight Night – Brunclík Daniel – Zukauskas Mantas

Jedním z duelů premiérového Prague Fight Nights je souboj ve střední váze mezi bojujícím policistou Danem Brunclíkem a litevským mladíkem Mantasem Zakauskasem. Ten se předvedl českému publiku na OKTAGONu 11 v Ostravě. Do zápasu s Jay Jay Gottwaldem šel jako velký outsider, ale svým výkonem všechny překvapil a byl blízko k překvapivému vítězství. Nejvíc zaujal uvolněným boxem a kvalitní obranou proti strhům. Celkovou bilanci má nyní 4 výhry a 1 porážku, kdy polovinu vyhraných zápasů ukončil KO a druhou polovinu submisí.

Bruno byl jedou z tradičních tváří XFN, se kterou spojil celou svou profesionální kariéru v MMA. Po výborném začátku před dvěma lety, kdy dokázal vyhrát třikrát za sebou, přišlo slabší období a naopak tři porážky v řadě. Na vítěznou vlnu se Brunclík dokázal vrátit na slovenské půdě. Na akci PCF 20 ukončil v prvním kole přesným kolenem Simona Michálka a upravil tím bilanci na 4 výhry a 3 porážky. Bruno je především výborný postojář, ale 50 % výher získal submisí.

I když bychom samozřejmě přáli českým barvám, musíme tentokrát vložit peníze na litevský talent. Bruno se v poslední době trápí a výhra nad slabým Michálkem to nemůže zakrýt, Zakauskas je proti němu komplexní fighter moderního střihu a pokud Brunclík netrefí opravdu šťastný úder, bude ho šikovný Litevec postupně rozebírat. Bruno bude mít navíc hendikep ve výšce i dosahu. Minule bral Mantas zápas v OKTAGONu jako short-notice týden před akcí, tentokrát bude mít za sebou plnohodnotnější kemp a výborné tempo i pohyb dokáže předvádět plná tři kola. Kurz na výhru Zakauskase je 1.55.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!