top fight logo export web

Prague Fight Night – Kincl Patrik – Schiavolin Mattia

Premiérový galavečer nové ambiciózní organizace Prague Fight Night má jako jeden z hlavních taháků souboj mezi Mattiou Schiavolinym a Patrikem Kinclem. Ten definitivně přestoupil do střední váhy a po marném čekání na souboj s Machem Muradovem otestuje jeho formu zkušený Ital.

Kincl má momentálně bilanci 21 výher a 9 porážek, kdy 48 % vítězství získal na body. V posledním zápase porazil ve vyhecované válce Petra Ondruše a odletěl na dlouhý přípravný kemp do USA. Tam při tréninku v American Top Teamu probíral nabídky k zápasům a zvažoval, kam povedou jeho další zápasnické kroky. I když to v jednu dobu vypadalo, že zakotví v polské KSW nebo v OKTAGONu, nakonec ho uvidíme bojovat pod vlajkou PFN.

Mattia Aittam Schiavolin je 34letý bijec s rekordem 15 výher, 2 porážky a 3 remízy. Knockoutem zvládl ukončit 67 % svých vyhraných zápasů. V celosvětovém žebříčku střední váhy je na 70. pozici, tedy ještě o 20 míst lepší než Patrik a o 10 míst než Mach Muradov. Během své kariéry dokázal porazit několik opravdu zajímavých jmen, jakou jsou UFC veteráni Jayson Miller nebo Goran Reljic.

Tento zápas bude pro Patrika těžkou zkouškou jeho schopností, ale má všechny předpoklady pro to, aby uspěl. Dobrý návod, jak na zkušeného Itala vyzrát, dal v posledním zápase Jonas Billstein. Ten se nesnažil Schiavolina ukončit v postoji, ale soustředil se na to, aby ho dostal na zem a tam se ho snažil kontrolovat. Nebýt zaváhání ve třetím kole a domácího prostředí Mattia, odcházel by Billstein jako vítěz. Patrik je přesně v těchto dovednostech silný, a proto věříme, že si připíše další důležité vítězství, které by mu mohlo pomoci k vytouženému kontraktu s prestižní zahraniční organizací. Kurz na Kinclovu výhru je 1.55.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.