top fight logo export web
c3eb2d281c8f4322267cb6c209880ec0b08ceb10

Prague Fight Night – Šindelář Adam – Široký Jan

Na akci Prague Fight Night budeme svědky zajímavého duelu, ve kterém se představí Šindelář Adam vs. Široký Jan. I když mají tito borci sice zápornou bilanci, jedná se o bojovníky, kteří mají mnoho zkušeností a MMA se věnují několik let.

Adam Šindelář je rodák z obce Milevsko, kde s MMA začínal. Tomuto sportu se věnuje již od mala a je známý především tím, že si nevybírá soupeře. Momentálně reprezentuje pražský Monster Gym. V minulých letech poměřil síly třeba i s Robertem Pukačem. Má rád agresivní styl a málokdy se bojuje do samotného konce.

Proti němu dnes bude stát Jan Široký, který si vede o poznání lépe. V posledních zápasech porazil Jana Malacha a Tomáše Fialu, stájového kolegu Adama Šindeláře. Pokud máme dnešní bojovníky srovnat a rozhodnout se, na koho vsadit peníze, volíme Honzu Širokého. Důvody jsou jasné, což je jeho zkušenost v Oktagon MMA i XFN. Pro Šindeláře se bude jednat o premiéru. Do této doby startoval na menších galavečerech nebo v zahraničí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!