top fight logo export web
bd11a2ddd63f6ceafb89490b6be6ae71c1377a72

Projekt Y – Batthyany Petra – Hašková Ivana

V rámci projektu Y uvidíme na Oktagonu 13 Štvanice i dva ženské souboje. Je nutno podotknou, že se zde jedná pouze o show a tyto zápasy budou zcela jistě na amatérské úrovni. Nikdo neví, co od samotných holek čekat, proto se na takové duely i špatně sází. My si to však zkusíme přiblížit a analyzovat, kdo má větší šanci na výhru. Začneme duelem Batthyany Petra – Hašková Ivana, kde jsou kurzy vyrovnané, ale v posledních hodinách jsme mohli zaznamenat výrazný pokles.

„Na zápas s Ivy se velmi těším. Jsem ráda, že mi fanoušci vybrali práve ji. Věřím, že je to kvalitní soupeřka a že vás ani své trenéry na Štvanici nezklamu.,“ uvedla Petra. „Jsem zvědavá, co si na mě Petra s jejím trenérem připravili a moc se na to všechno okolo těším!,“  přidala Ivana. Protože se jedná o první zápas a dívky mají odtrénováno pouze několik měsíců, nemá smysl to rozebírat do detailu. Až v samotném oktagonu se ukáže, kdo je na tom aktuálně lépe a bude rozhodovat především psychika. Podle nás se však vítězkou stane Hašková Ivana, protože Batthyany Petra přiznala bolest zad a toto zranění ji může vážně limitovat. Samotný duel by to však nemělo ohrozit. Co se obou týče, za několik měsíců se naučily alespoň údery v postoji, na zemi to pak určitě žádná sláva nebude. Zápas je hlavně o tom, kdo si méně připustí tlak vyprodané Štvanice. I tak sázíme lépe vypadající Haškovou Ivanu v klesajícím kurzu.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!