top fight logo export web
56b1e29b74f01059b1d278ffb1c7782222c2bb67

Projekt Y – Klinderová Kateřina – Borodáčová Eva

V rámci Projektu Y na Štvanici se můžeme těšit na jediný ženský duel Klinderová Kateřina – Borodáčová Eva. Proč jediný? Ten druhý Batthyany Petra vs. Hašková Ivana byl z důvodu zranění zrušen, ale je jisté, že ho v budoucnu ještě uvidíme.

Podle nabídky sázkových kanceláří můžeme vidět papírovou favoritku této bitvy, což je Borodáčová Eva. My jistě souhlasíme, jelikož má velký náskok před její soupeřkou. Už v minulosti sportovala. Silově i fyzicky vypadá o dost lépe. Klinderová ani zdaleka nepřipomíná MMA zápasnici a její výška bude tentokrát v neprospěch. Není totiž možné se na duel připravit takticky, když ještě před několika měsíci neuměla dát ani direkt. Zde očekáváme brzký konec. Vítězství bude slavit Eva.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!