top fight logo export web
ac328153394bad97419c9b17752b991e488b82cc

RCC – Mukhamedshin Roman – Kozma David

Další zápas v ruském angažmá čeká šampiona OKTAGONu ve veltrové váze Davida Kozmu již tuto sobotu na akci Russian Cagefighting Championship. Po úvodním vystoupení, kdy si David v těžkém zápase poradil na body s Alexeyem Shurkevichem, čeká Růžového Pantera Roman Mukhadeshin.

Ten má rekord sedm výher a dvě porážky, kdy všechny vítězství získal submisí! Mezi jeho oblíbené techniky patří rear-naked-choke a gilotina, které mu přinesly po třech vítězstvích. Zajímavé je, že loni v únoru bojoval také s Alexem Shurkevichem, ale narozdíl od Kozmy mu podlehl na body.

David Kozma je na 27let neskutečně zkušeným borcem. Momentálně disponuje bilancí 26 výher a deseti porážek, kdy 50 % vítězství získal submisí. Smlouvu s ruskou organizací si vysloužil vynikajícími výkony na domácí půdě a hlavně vítěznou šňůrou, která mu vynesla titul OKTAGONu. Poslední, kdo na svěřence Marka Lončáka vyzrál, je legendární Petr Kníže na akci XFN 6. Od té doby Kozma jede jako stroj a zvládl vyřídit například Maďara Kerestesze a Piráta Kristofiče.

Všechny zápasy v RCC mají vysokou úroveň a je jasné, že David nebude výhry vozit zadarmo. I v tomto případě očekáváme tuhý boj, ve kterém bude klíčové přežít začátek zápasu, dokud jsou borci málo zpocení a submise se lépe utahují. Mukhadeshin vyhrává většinu zápasů v prvním kole, takže pokud se boj bude natahovat, dá se očekávat, že kardio mašina Kozma přebere otěže a soupeře postupně utrápí. Věříme, že vítězná série bude pokračovat a vsadíme si na Kozmu i přes nízký kurz 1.25.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!