top fight logo export web
d00a2fe3cfd1222bdaf5df4b67c78ae7ccd15841

RCC – Vémola Karlos – Ragozin Mikhail

Hlavní zápas na Russian Cagefighting Championship obstará už 8. května Vémola Karlos vs. Ragozin Mikhail. Tak trochu neobvykle si vyrazí Karlos Vémola na fight ven. A nečeká ho nic jednoduchého! Prestižní ruská organizace pořádá dva velké galavečery během jednoho týdne. Na tom druhém se představí i David Kozma, na kterého čeká méně zkušený Shurkevich Alexey. Uspějí tuzemští bojovníci v Rusku?

Vémola Karlos vs. Ragozin Mikhail v MMA zápase v Rusku

Karlos Vémola na nic nečeká a po přestupu do Oktagon MMA zahájil maraton. Nedávno si na Oktagonu 11 v Ostravě připsal výhru. Následuje Night of Warriors Liberec, kde čeká houževnatý Aounallah Prince, poté Vémola zamíří do zmiňovaného Ruska. Nyní má devět výher v řadě a už dlouhou dobu nikdo nenašel recept na jeho skvělý wrestling.

O to se však bude snažit Ragozin Mikhail, který má skvělou profi bilanci 13-3. V roce 2018 mu stál v cestě nám dobře známý Prince, toho porazil na body. Největší výhodou zde bude jistě domácí prostředí. Rus je ale poměrně mladý bojovník a Karlos Vémola může těžit z jeho bohatých zkušeností. I v tomto duelu je favorit a jeho zápasový kolotoč by měl pokračovat vítězně. S UFC to totiž myslí opravdu vážně a v případě vítězství je dost možné, že ho tam brzy uvidíme.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.