top fight logo export web
d00a2fe3cfd1222bdaf5df4b67c78ae7ccd15841

RCC – Vémola Karlos – Ragozin Mikhail

Hlavní zápas na Russian Cagefighting Championship obstará už 8. května Vémola Karlos vs. Ragozin Mikhail. Tak trochu neobvykle si vyrazí Karlos Vémola na fight ven. A nečeká ho nic jednoduchého! Prestižní ruská organizace pořádá dva velké galavečery během jednoho týdne. Na tom druhém se představí i David Kozma, na kterého čeká méně zkušený Shurkevich Alexey. Uspějí tuzemští bojovníci v Rusku?

Vémola Karlos vs. Ragozin Mikhail v MMA zápase v Rusku

Karlos Vémola na nic nečeká a po přestupu do Oktagon MMA zahájil maraton. Nedávno si na Oktagonu 11 v Ostravě připsal výhru. Následuje Night of Warriors Liberec, kde čeká houževnatý Aounallah Prince, poté Vémola zamíří do zmiňovaného Ruska. Nyní má devět výher v řadě a už dlouhou dobu nikdo nenašel recept na jeho skvělý wrestling.

O to se však bude snažit Ragozin Mikhail, který má skvělou profi bilanci 13-3. V roce 2018 mu stál v cestě nám dobře známý Prince, toho porazil na body. Největší výhodou zde bude jistě domácí prostředí. Rus je ale poměrně mladý bojovník a Karlos Vémola může těžit z jeho bohatých zkušeností. I v tomto duelu je favorit a jeho zápasový kolotoč by měl pokračovat vítězně. S UFC to totiž myslí opravdu vážně a v případě vítězství je dost možné, že ho tam brzy uvidíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!