top fight logo export web
9595154e57afe89f0f48b285bfa34b0c65bef6c5

Rizin Grand Prix – Procházka Jiří – Maldonado Fabio

Nejlepší český MMA zápasník Jiří Procházka se vrací do akce na turnaji Rizin 19 a soupeřem mu bude zkušený Brazilec Fabio Maldonado. Tento veterán absolvoval svůj první profesionální zápas již v roce 2000.

Má momentálně bilanci 25 výher a 13 porážek, kdy 60% vítězství získal KO. Během své bohaté kariéry se utkal s absolutní světovou špičkou, jako je Fedor Emelianenko, Quinton Jackson nebo Stipe Miocic. Po konci v UFC, který přišel v roce 2015, nastupoval v ruských organizacích Fight Nights Global a RCC. Vždy patřil mezi všestranné borce a vynikal hlavně houževnatostí a tvrdostí.

Procházku čeká první zápas coby šampiona Rizinu v polotěžké váze. V tomto souboji ale svůj pás obhajovat nebude, protože zápas se uskuteční ve smluvní váze do 100 kg. Denisa Procházka má rekord 24 výher a 3 porážky, kdy 88% vítězství získal KO. Poslední porážku mu připravil v roce 2015 Muhammed Lawal ve finále silvestrovského pyramidového turnaje. Od té doby drží Jirka sérii neporazitelnosti, která už čítá osm zápasů. Symbolicky ji nyní završuje dubnová odveta s Lawalem, kdy mu Procházka oplatil porážku a získal titul šampiona.

Favoritem tohoto duelu je bezesporu český milovník samurajské filozofie. Maldonado má sice obrovské zkušenosti, ale také nejlepší roky nenávratně za sebou. Otázkou je, jak se bude Procházka cítit v kategorii do 100 kg. I přes všechny otazníky ale věříme, že si připíše devátou výhru v řadě a dostane se k vysněnému zápasu s Ryanem Baderem. Kurz na výhru Jiřího je mizerných 1.10, proto se zdá lepší volbou vsadit na jeho výhru před limitem za 1.51.

Pokud si chcete na Jirku vsadit, registrujte se k Tipsport zde a obdržíte ihned 150,- Kč na sázení zdarma. Také je možné, že se dočkáme live streamu zdarma.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!