top fight logo export web
fbe038da7d824c290f75a881fd24d3e86f5fd733

Rizin – Procházka Jiří – Lawal Muhammed

Na podobný zápas čeká české MMA pravděpodobně od svého vzniku. V titulovém souboji organizace Rizin si to o pás rozdají Američan Muhammed „King Mo“ Lawal a český bojovník Jiří „Denisa“ Procházka.

Oba borci se už jednou setkali a z knockautu se radoval Lawal. Procházka od zmíněné porážky vyhrál ale dalších sedm zápasů v Rizinu, šest z nich před časovým limitem a upravil svou kariérní bilanci na 23-3-1. Porážka s Lawalem na Silvestra roku 2015 navíc byla ovlivněna pyramidou, když v jednom dni musel Procházka absolvovat dva další souboje s Ishiim a Nemkovem. Lawal ve stejný večer bojoval i s finále pouze dvakrát.

Američan Muhammed „King Mo“ Lawal a český bojovník Jiří „Denisa“ Procházka.

Tentokrát bude mít Procházka hned několik výhod, na přípravu má dva a půl měsíce, takže bude skvěle připravený jak takticky, tak fyzicky. Po třech letech nabral obrovské zkušenosti i sebevědomí, které tehdy postrádal. K dobru má rovněž výškovou převahu i věk, Lawal totiž o tři roky zestárl a v 38 letech ztrácí na rychlosti. Procházka by měl mít navrch v postoji, svého soupeře se pokusí „rozkopat“.

King Mo naopak v posledních zápasech začal sbírat čím dal častěji porážky, z předešlých šesti duelů hned čtyřikrát prohrál (5 x Bellator 1 x Rizin). Američan se pokusí dostat Procházku na zem, případně bude čekat na pěknou trefu v postoji. Procházka ale bude jednoznačně aktivnější a svého soupeře porazí minimálně na body. Nejlepší bojovník českého MMA tak získá vytoužený pás.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.