UFC 258 – Barber Maycee – Grasso Alexa

Turnaj UFC 258 ozdobí zajímavý souboj dvou předních bojovnic muší váhy. Teprve dvaadvacetiletá vycházející hvězda Maycee Barber se střetne s talentovanou Alexou Grasso.

Sedmadvacetiletá Mexičanka půjde do tohoto zápasu s bilancí dvanáct výher a tři porážky, kdy 67 % vítězství získala na body. Alexa po výborných výkonech v INVICTA FC nedokáže v UFC najít konstantní výkonost a pravidelně střídá porážky a výhry.

V posledním případě si poradila s Korejkou Ji Yeon Kim, kterou zasypala údery a jasně vyhrála na body. Alexa disponuje úžasnými boxerskými schopnostmi a vlastní fialový pás v BJJ. Na soupeřky vyšle v průměru 5.35 významných úderů za minutu s přesností 42 %.

Maycee Barbere se do UFC vypracoval přes Dana White Contender Series, kde drsným loktem ukončila Jamie Colleen. Momentálně disponuje bilancí osm výher a jednu porážku, kdy 63 % vítězství získala knockoutem. Jediná kariérní prohra přišla v posledním zápase z rukou Roxanne Modafferi. Ta Maycee zasypala sto zásahy, jednou usadila na zadek a vcelku jasně přejela na body.

Barber Maycee vs. Grasso Alexa v zápase na UFC 258

Nyní bude zajímavé sledovat, jak se mladá bojovnice dokáže vrátit na vítěznou vlnu a zda na ní porážka zanechá stopy. Bývalá karatistka kvalitně míchá údery a kopy, které dokážou soupeřkám hodně ublížit. V průměru vypálí 6.02 signifikantních úderů za minutu s přesností 60 %.

I když je pro sázkové kanceláře favoritkou Alexa Grasso, nám se šance obou bojovnic jeví opačně. Mexičanka má mezery v boji na pletivu a v klinči bude s Barber tahat za kratší konec. Agresivní Maycee vstupuje oponentkám do kombinací, a to nebude Alexe příliš vyhovovat. Očekáváme pohledný otevřený zápas, ve kterém se podle nás vyplatí vsadit na výhru Maycee Barber navíc v zajímavém kurzu. Celý galavečer UFC 258 můžete sledovat živě:

 SLEDOVAT UFC 258 Z ČESKA

 SLEDOVAT UFC 258 Z SK

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue