top fight logo export web
Conor McGregor Dustin Poirier 3

UFC 264 live: Conor McGregor vs. Dustin Poirier 3, fight card, výsledky a video živě

Nejsledovanější turnaj roku UFC 264 nám tento víkend nabídne vyvrcholení trilogie mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem. Obrovsky důležitý zápas pro oba bojovníky navíc okořenil Dana White slibem, že vítěz tohoto duelu nastoupí proti Oliveirovi při jeho první obhajobě.

Dustin Poirier dokázal zvítězit v šesti z posledních sedmi zápasů. Jediný, kdo na dvaatřicetiletého Američana vyzrál, byl Khabib ve sjednocujícím titulovém zápase. The Diamond poté svedl neskutečnou bitvu s Danem Hookerem, kterého udolal po pěti kolech na body. Na UFC 257 ukončil Conora TKO ve druhém kole.

Dustin při této cenné výhře trefil třiapadesát signifikantních úderů a doručil jeden úspěšný strh. Výhra byla oceněna bonusem za výkon večera. Dustin se mohl jako tradičně opřít o svůj výborný box. Na soupeře vyšle 5.59 významných úderů za minutu s přesností 50 %. Šestka v hodnocení bojovníků bez rozdílu váhy také vlastní černý pás v BJJ a v kariéře ukončil již sedm soupeřů submisí.

Conor McGregor se v tomto zápase pokusí vyhnout dvěma ztrátám v řadě, což nedopustil během své kariéry nikdy. Při porážce s Poirierem trefil dvaapadesát významných úderů s přesností 43 %. V prvním kole však nebyl více agresivní, nechal Dustina vydýchat po tvrdých úderech a výsledek již všichni známe.

The Notorious je slavný díky své smrtící levačce, Conorova hra je však  mnohem komplexnější. Základem je výborná obrana proti strhům a pohyb s neskutečným okem na práci s prostorem. McGregor má také hnědý pás v BJJ a solidní práci na zemi. Naturelem je samozřejmě striker s průměrem 5.32 signifikantních úderů za minutu s přesností 49 %.

UFC 264: Conor McGregor vs. Dustin Poirier

Málokdy dostanete možnost vsadit si na Conora jako na outsidera. Tentokrát ano a podle nás je to skvělá možnost výdělku. Dustin se do tohoto zápasu příliš měnit nebude. Možná půjde více po takedownu, ale to je tak vše, co můžeme čekat jiného. Ir naopak po porážce vždy nastoupí odhodlán napravit předchozí neúspěch a dokáže si prohru výborně vyhodnotit.

To, že si pohlídá calfkicky, je asi všem jasné. Určitě také přidá na pohybu do stran a začne sám mnohem více kopat. Již v minulém zápase bylo vidět, že pokud se McGregor trefí, dokáže s Poirierem významně otřást. Dustin je rváč, taktéž zvyklý obchodovat s údery a dost inkasovat. Tento zlozvyk se dříve nebo později na stavu vaší brady podepíše a podle nás přijde ta chvíle tentokrát. Conor zvítězí, pravděpodobně knockoutem, a završí jednu z nejzábavnějších rivalit posledních let.

UFC 264: Fight card a live výsledky

Dustin Poirier vs. Conor McGregor
Gilbert Burns vs. Stephen Thompson
Tai Tuivasa vs. Greg Hardy
Irene Aldana vs. Yana Kunitskaya
Sean O’Malley vs. Kris Moutinho

Carlos Condit vs. Max Griffin
Niko Price vs. Michel Pereira
Ryan Hall vs. Ilia Topuria
Trevin Giles vs. Dricus du Plessis

Jennifer Maia vs. Jessica Eye
Omari Akhmedov vs. Brad Tavares
Zhalgas Zhumagulov vs. Jerome Rivera
Hu Yaozong vs. Alen Amedovski

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.