Jose Aldo Pedro Munhoz ufc 265
Jose Aldo Pedro Munhoz ufc 265

UFC 265: Jose Aldo vs. Pedro Munhoz, informace

UFC 265 přišlo o ženský titulový zápas a tak se jako druhá hlavní událost turnaje vyprofiloval souboj dvou zkušených Brazilců v bantamové váze.

Jose Aldo se rozhodl resuscitovat svoji kariéru v bantamové váze, když skončilo jeho dlouholeté panování v divizi do 66 kilogramů. Právě v pérové váze zanechal třiačtyřicetiletý bojovník svůj životní odkaz. Po likvidaci všech soupeřů v zaniklé organizaci WEC se Junior přesunul do UFC, kde šel okamžitě do eliminačního boje o titul.

Ten držel dlouhé tři roky až do příchodu Conora McGregora. Právě prohra s Notoriousem byla často vnímána jako začátek pádu rodáka z Manaus. Bývalý dominantní šampion má od prohry s Irem negativní bilanci pět proher a čtyři vítězství. Nutno uznat, že všechny neúspěchy přišly proti absolutní elitě, kterou představuje Holloway, Volkanovski nebo Yan. Do tohoto boje půjde Aldo s rekordem devětadvacet výher a sedm porážek, kdy 59 % vítězství získal knockoutem.

Pedro Munhoz se poslední roky připravuje v elitním American Top Teamu a má na svém kontě skalpy takových hvězd, jako jsou Garbrant, Font nebo Rivera. Devítka bantamové váhy ukončila dva zápasy trvající sérii neúspěchů, které přišly s šampiony Edgarem a Sterlingem.

The Young Punisher si vyšlápl na dávného rivala Jimmieho Riveru, kterého zdolal jasně na body. Pedro tak upravil svoji bilanci na devatenáct výher a pět porážek, kdy 42 % vítězství získal submisí.

UFC 265: Jose Aldo vs. Pedro Munhoz

Oba brazilští bijci dokáží přinést fanouškům strhující podívanou, o čemž svědčí dvanáct získaných výkonnostních bonusů! Pedro v posledním zápase dokázal rozkopat Riverovu nohu a hodně tak napomohl svému vítězství. Aldo je ovšem mnohonásobný šampion v muaythai a rozhodně nic podobného nedovolí.

Pokud se Jose dokáže vypořádat s ostrým boxem Munhoze a nepřestane kopat jako v zápase s Yanem, věříme, že přehne bodovací karty na svoji stranu. Pedro nedosahuje úrovně Hollowaye nebo McGregora, a proto nemá šanci zastavit ambice jedné z největších osobností MMA minulé dekády.

Jose Aldo Pedro Munhoz ufc 265 1

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin