UFC – Anderson Corey – Walker Johnny

UFC 244 bude svědkem další velkolepé show, která se očekává od jednoho z nejzábavnějších bojovníků současné polotíhy Johnny Walkera. Otestovat, kam až sahají jeho schopnosti, se tentokrát pokusí zkušený Američan Corey Anderson.

Ten má momentálně bilanci dvanácti výher a čtyř porážek, kdy 67 % vítězství získal na body. Anderson je vynikající wrestler, který doručí v průměru 5 takedownů za zápas s 50 % úspěšností. Na soupeře také vypálí 4,4 signifikantních úderů za minutu s přesností 46 %.

Johnny Walker na sebe nejprve upozornil v Dana White Contender Series, ale po příchodu do UFC všechny šokoval třemi knockouty v řadě, na které potřeboval pouze dvě minuty a padesát vteřin! Upravil tak svůj rekord na sedmnáct výher a tři porážky, kdy 82 % vítězství získal KO. Za minutu vyšle 5,7 významných úderů s přesností 69 %. Tato famózní a na polotěžkou divizi ojedinělá čísla doplňuje zatím 100% obrana proti strhům.

V tomto zápase bude vše záviset na schopnosti Walkera bránit Andersonovi pokus o strhnutí. Corey je vynikající zápasník s obrovskou kardio nádrží a bude se snažit dostat Johnnyho pod sebe od první do poslední vteřiny. Walker je ale neskutečně dynamický a jeho útoky jsou divoké a smrtící. Očekáváme Brazilcovu výhru KO v první polovině zápasu. Kurz na Johnny Walkera je solidních 1.60.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin