top fight logo export web
8123ac5c3845612a23fd57535584fa6161af032a

UFC: Andrade Jessica vs. Kowalkiewicz Karolina

UFC 228 bude bohaté na ženské zápasy a nám se jako největší jistota jeví souboj „brazilského buldozeru“ Jessici Andrade s „polskou baletkou“ Karolinou Kowalkiewicz.

Obě jdou do tohoto zápasu s dvěma výhrami v řadě, Karolina vcelku jasně vybodovala Jodie Esquibel, ale s veteránkou Felice Herrig už to tak jasné nebylo a Polka mohla klidně prohrát.

Andrade vyhrála také dvakrát na body, ale obě výhry byly opravdu dominantní. Obě bojovnice se v poslední době střetly s Claudií Gadelhou, Kowalkiewicz se od ní nechala v prvním kole uškrtit, oproti tomu Andrade jí silově přejela a zvítězila jednomyslným rozhodnutím na body. I to je jedním z důvodů naší důvěry vítězství Brazilky.

Kowalkiewicz se hodně spoléhá na techniku a pohyb, je výborná v postoji, ale upřímně – dovedeme si představit jak by mohla odolávat tlaku, který Jessica v průběhu celého zápasu vytváří. Další důležitý aspekt bude Polky slabší obrana proti strhům, které Brazilka stoprocentně využije a bude jí brát na zem kdykoliv bude chtít.

V souhrnu: jakýkoli jiný výsledek než jasná výhra Andrade by byl velkým překvapením.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.