top fight logo export web
b9b66a15f93ed54507946aaa4931fc7c8e997633

UFC – Ankalaev Magomed – Farias De Abreu Klidson

Jako největší jistota celého galavečera v O2 areně se zdá výhra Magomeda Anklaeva nad brazilským novicem v UFC Klidsonem Abreou. Klidsonův rekord je 14 výher a 2 porážky. Většinu této bilance nasbíral doma v Brazílii. Na poslední dva zápasy se přesunul do Ruska, konkrétně na RCC 3 a M1 Challenge 99. V obou zápasech uspěl a slavil výhru na submisi ve druhém kole.

Ankalaev Magomed vs. Farias De Abreu Klidson na UFC v Praze

Magomed Anklaev má bilanci 9 výher a 1 porážku. Ta přišla po neuvěřitelné taktické chybě, kdy vyhraný zápas s Paulem Craigem nedovedl do zdárného konce a nechal se vteřinu před vypršením posledního kola uškrtit. Po této smolné premiéře v UFC si napravil chuť, když v dalším zápase ukončil Marcina Prachniona v prvním kole TKO.

Klidson Abreu bude v sobotu večer podroben opravdu těžké zkoušce, ve které pravděpodobně neuspěje. Má sice solidní BJJ schopnosti, ale Dagestánec Anklaev má výbornou obranu proti strhům. Těžko říct, jestli se s něčím takovým Abreu zatím setkal. Očekáváme výhru Anklaeva před limitem.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.