Sleduj nás

UFC - Artem Lobov - Michael Johnson

UFC - Artem Lobov - Michael Johnson

Zdá se, že i druhý nejsledovanější fight UFC Fight Night 138, přinese velkolepou podívanou. Střet dvou v poslední době né příliš úspěšných bijců Lobov vs. Johnson. 

Lobov je tréninkový parťák Conora McGregora a je díky tomu v docela složité pozici. Nutno dodat, že ani sám Conor mu svojí šou, kterou předvádí při jeho zápasech, nepomáhá.

Artem Lobov vs. Michael Johnson

Artem "Ruské Kladivo" Lobov má momentálně dvě prohry v řadě a je všeobecně známý fakt, že prezident UFC Dana White není jeho velký fanoušek. Případná třetí prohra v řadě by mohla být jeho poslední v nejlepší MMA lize. To vše na něj vytváří obrovský tlak, který pravděpodobně neustojí.

Druhý a ještě větší důvod, proč Lobov prohraje, bude stát na druhé straně klece. Michael Johnson, i přes negativní bilanci, kdy prohrál pět z posledních 7 zápasů, stále patří mezi špičku lehké váhy a dokázal porazit taková jména jako Barboza, Poirier nebo i Tony Ferguson.


To, že to je výhra stará šest let, nic nemění na tom, že Johnson dokáže předvádět velké věci a Lobov se na jeho úroveň pravděpodobně nikdy nedostane. Kurz okolo 1.3 není závratný, ale tento zápas je pro nás totální sázka na jistotu.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Novotný se tvrdě zastal Vémoly: Je nevinný, celá drogová kauza nedává smysl

Zatímco většina národa balila poslední dárky, nejsledovanější český zápasník putoval v poutech do policejní cely, ačkoli měl namířeno spíše na operační sál. Spolumajitel organizace Oktagon Ondřej Novotný ve svém vyjádření jasně deklaroval, že za svou hvězdou neochvějně stojí a obvinění z organizovaného drogového byznysu nevěří.

Novotný se tvrdě zastal Vémoly: Je nevinný, celá drogová kauza nedává smysl

Vánoční dar pro Joshuu: Warren po výhře nad Paulem nabídl titulový zápas

Jen pár dní poté, co Anthony Joshua v Miami brutálně ukončil ambice Jakea Paula, se před britským šampionem otevírá nečekaná příležitost k návratu na samotný vrchol těžké váhy. Frank Warren, šéf stáje Queensberry, totiž přišel s bleskovou nabídkou: zápas o titul mistra světa organizace WBO proti Fabiovi Wardleymu.

Vánoční dar pro Joshuu: Warren po výhře nad Paulem nabídl titulový zápas