top fight logo export web
17b2ae09b67c22817b2eeb6159e2e189a62354b7

UFC – Artem Lobov – Michael Johnson

Zdá se, že i druhý nejsledovanější fight UFC Fight Night 138, přinese velkolepou podívanou. Střet dvou v poslední době né příliš úspěšných bijců Lobov vs. Johnson. 

Lobov je tréninkový parťák Conora McGregora a je díky tomu v docela složité pozici. Nutno dodat, že ani sám Conor mu svojí šou, kterou předvádí při jeho zápasech, nepomáhá.

Artem Lobov vs. Michael Johnson

Artem „Ruské Kladivo“ Lobov má momentálně dvě prohry v řadě a je všeobecně známý fakt, že prezident UFC Dana White není jeho velký fanoušek. Případná třetí prohra v řadě by mohla být jeho poslední v nejlepší MMA lize. To vše na něj vytváří obrovský tlak, který pravděpodobně neustojí.

Druhý a ještě větší důvod, proč Lobov prohraje, bude stát na druhé straně klece. Michael Johnson, i přes negativní bilanci, kdy prohrál pět z posledních 7 zápasů, stále patří mezi špičku lehké váhy a dokázal porazit taková jména jako Barboza, Poirier nebo i Tony Ferguson.

To, že to je výhra stará šest let, nic nemění na tom, že Johnson dokáže předvádět velké věci a Lobov se na jeho úroveň pravděpodobně nikdy nedostane. Kurz okolo 1.3 není závratný, ale tento zápas je pro nás totální sázka na jistotu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!