top fight logo export web
83d5d8161ef8b5ff507e3c86e0245072371c7851

UFC – Assuncao Raphael – Moraes Marlon

Vrcholem víkendového UFC v Brazílii bude duel dvou tamních borců. Veterán Raphael Assuncao poměří už podruhé síly s Marlonem Moaresem. 

První vzájemný duel byl zároveň prvním zápasem (i porážkou) Moraese v UFC, následovaly ale tři výhry, z toho dvě hodně jednoznačné, a tak dostal šanci poměřit síly s Assuncaem opět. Bilance mladšího Moarese je výtečná (21-5-1), nicméně v UFC má za sebou jen čtyři zápasy (3-1). 

Veterán Raphael Assuncao poměří už podruhé síly s Marlonem Moaresem

Assuncao je oproti němu matador, který odmlátil mezi elitou třináct utkání s bilancí 11-2, celkově je pak hodně v kladných číslech (27-5). Assuncao mimo jiné dvakrát bojoval s hvězdným T.J Dillashawem, se kterým má bilanci (1-1). Právě kvalita soupeřů, se kterými se v kariéře střetl, hovoří pro Assuncaa. 

Zkušenější z obou zápasníků bude chtít podobně jako v prvním duelu zůstat v postoji, Assuncao má lepší kryt i lepší ruce než jeho protivník, Moraes naopak bude hodně používat nohy. Mladší Brazilec je o něco pohyblivější a také aktivnější. Oproti prvnímu duelu se svoji ofenzivu pokusí rozbalit dřív, nicméně tím se zvyšuje i riziko nějaké chyby, taktická vyspělost je pak na straně Assuncaa. Utkání by slušely vyrovnanější kurzy, a proto je kurz na Asuncaa zajímavou nabídkou.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.