top fight logo export web
6cbc22da61b3087669d112946fab7be0e4e11a93

UFC: Barao Renan vs. Ewell Andre, analýza

Po vydařené moskevské akci nás již tento víkend čeká další z galavečerů UFC a to UFC Fight Night 137, který hostí brazilské Sao Paolo. Očekávání domácích fanoušků se bude snažit naplnit Renan Barao, jehož hvězda poslední roky mírně řečeno pohasíná.

Po famózním vstupu, kdy od roku 2011 do roku 2014 nastřádal 7 výher v řadě, se poslední roky trápí a série zranění mu nedovolí rozvinout naplno svůj potenciál.

Nyní se zdá, že přichází jeho čas a domácí galavečer by mohl znamenat odrazový můstek k lepším zítřkům. V rozletu se mu pokusí zabránit třicetiletý Američan Andre „Mr.Highlight“ Ewell. Ten má momentálně čtyři výhry v řadě, vše před limitem.

Dvakrát zvítězil KO a dvakrát soupeře uškrtil. Je pravda, že nikdo z jeho dosavadních soupeřů nedosahoval Baraových kvalit a očekáváme, že v tomto zápase se tato nezkušenost v konfrontaci s top levelem projeví. Další důležitý fakt je specifikum brazilského prostředí, které už semlelo zkušenější borce.

V tomto zápase očekáváme vyrovnaný boj a Baraovo vítězství na body.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.