top fight logo export web
96ac9adf4e8a6ccc3b0baa6e53d39d0601d4933e

UFC – Blachowicz Jan – Santos Thiago

Jako doma by se mohl v Praze cítit polský bijec Jan Blachowicz, který obstará hlavní duel večera. MMA je u našich sousedů nesmírně populární a není třeba pochybovat, že by ve vysočanské O2 Aréně fanoušci populárního „Janka“ chyběli. 

Blachowicz Jan vs. Santos Thiago ma UFC v Praze

Polský veterán (35 let) je nesmírně zkušený borec, který má za sebou už třicet utkání (23-7-0), z toho deset v UFC. Poslední čtyři zápasy přitom vyhrál, což jasně dokazuje, že nepatří ještě do starého železa. Blachowicze může už jen máloco překvapit, za sebou má zápasy s Corey Andersonem nebo Alexandrem Gustafssonem (oba prohrál). 

Do cesty se mu tentokrát postaví jeho vrstevník Thiago Santos. Brazilec je jen o rok mladší, a rovněž jeho bilance (20-6-0) je vysoce pozitivní. Santos prohrál z posledních osmi utkání v UFC jediný a jeho zápasy jsou hodně atraktivní, z osmi duelů se hned šest rozhodlo před časovým limitem. Jihoameričan i tentokrát do utkání vletí, jak je jeho zvykem a vzhledem k „váhovce“ (polotěžká) stačí k vypnutí jeden přesný úder. Plný počet kol diváci v Praze neuvidí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!