top fight logo export web
7793f137415cd0843016b344ec3c634d874ed279

UFC – Blaydes Curtis – Ngannou Francis

Hlavním zápasem UFC Fight Night 141 je souboj v těžké váze mezi Curtisem Blaydesem a Francisem Ngannou. V jejich prvním zápase zvítězil Ngannou. Po dvou kolech zápas ukončil lékař, a to z důvodu Curtisova zranění v oblasti oka.

Blaydes Curtis vs. Ngannou Francis

Nyní se oba nachází v diametrálně odlišné situaci. Ngannou po zápase s Alistairem Overeemem (kterému mimochodem málem urazil hlavu) bojoval o pás a nyní tápe. Blaydes jede na vlně vítězství a zlepšuje se zápas od zápasu. Francis by potřeboval zapracovat na sraženém sebevědomí, které mu sebraly porážky od Miocice i Lewise, aktuálně by mu prospěl hratelnější soupeř.

Curtis po prvním zápase ví, na co si dát pozor a tentokrát dokráčí k triumfu. Vezme soupeře na zem a postupně ho uvaří na jeho slabším kardiu. Jediná šance Ngannoua je dobrá trefa v začátku zápasu. To se podle nás nestane a Curtis oslaví výhru v pěkném kurzu 1.61.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!