top fight logo export web
a25c92b6943e89de57c32f32ae2f37b81636483a

UFC – Blaydes Curtis – Willis Justin

UFC kolotoč se z Evropy vrací zpátky za oceán a další zastávkou je Bridgestone Arena v Nashvillu, kde se uskuteční UFC Fight Night 148. Ozdobou tohoto galavečeru je souboj těžkých vah Curtise Blaydese a Justina Willise. Výchozí pozici má určitě lepší Willis, který drží 8 zápasů trvající sérii výher a naposledy pokazil rozlučku legendárnímu Marku Huntovi. Poslední prohru už si navíc asi ani nepamatuje, protože se datuje do roku 2012.

Blaydes Curtis vs. Willis Justin v UFC

Blaydes se vrací do oktagonu po těžkém KO, které mu loni v listopadu uštědřil Kamerunský Predátor Ngannou. Curtis byl do tohoto zápasu na skvělé vlně. Porazil Oleynika, Hunta i Overeema a zdálo se, že už je připraven bojovat o titul. Nyní si musí cestu k případnému souboji o pás prošlapat znovu a první překážkou je stylově podobný Willis.

Zápasy v nejtěžší váhové kategorii bývají vždy trochu nevyzpytatelné a v případě návratu jednoho z borců po těžkém KO je mnoho otazníků. Willis zatím působil hodně sebejistě, ale na takovou kvalitu ještě nenarazil. To, v čem je Justin silný (wrestling a box), umí Curtis také, možná ještě trochu lépe. Očekáváme delší zápas, ve kterém rozhodne Blaydesova schopnost udržet vysoké tempo a věříme, že na zemi Willise utrápí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!