Top-Fight.cz - bojové sporty

UFC – Blaydes Curtis – Willis Justin

UFC kolotoč se z Evropy vrací zpátky za oceán a další zastávkou je Bridgestone Arena v Nashvillu, kde se uskuteční UFC Fight Night 148. Ozdobou tohoto galavečeru je souboj těžkých vah Curtise Blaydese a Justina Willise. Výchozí pozici má určitě lepší Willis, který drží 8 zápasů trvající sérii výher a naposledy pokazil rozlučku legendárnímu Marku Huntovi. Poslední prohru už si navíc asi ani nepamatuje, protože se datuje do roku 2012.

Blaydes Curtis vs. Willis Justin v UFC

Blaydes se vrací do oktagonu po těžkém KO, které mu loni v listopadu uštědřil Kamerunský Predátor Ngannou. Curtis byl do tohoto zápasu na skvělé vlně. Porazil Oleynika, Hunta i Overeema a zdálo se, že už je připraven bojovat o titul. Nyní si musí cestu k případnému souboji o pás prošlapat znovu a první překážkou je stylově podobný Willis.

Zápasy v nejtěžší váhové kategorii bývají vždy trochu nevyzpytatelné a v případě návratu jednoho z borců po těžkém KO je mnoho otazníků. Willis zatím působil hodně sebejistě, ale na takovou kvalitu ještě nenarazil. To, v čem je Justin silný (wrestling a box), umí Curtis také, možná ještě trochu lépe. Očekáváme delší zápas, ve kterém rozhodne Blaydesova schopnost udržet vysoké tempo a věříme, že na zemi Willise utrápí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?